Opravdu se Jiří Paroubek zbláznil???

čtvrtek 24. září 2009 12:10

Podle nejčerstvějších informací ČSSD popřela včerejší dohodu o baličku ministra Janoty. Ve finále tak balíček neprojde a deficit rozpočtu na rok 2010 zamíří k částce 230 miliard korun!!! Opravdu se Jiří Paroubek zbláznil??? Jak dlouho mu bude jeho vlastní strana a veřejnost tolerovat tyto úskoky??? Uvědomuje si vůbec Paroubek, že nás posouvá ke státnímu bankrotu??? Nebo opravdu sleduje pouze své vlastní zájmy??? Ale jaké to vlastně jsou, když se neustále ohání blahem republiky??? Dluhy veřejným zájmem opravdu nejsou.........

Pokud se nepodaří prosadit Janotův balíček, současná vláda zřejmě podá demisi. Jaký náhradní plán má Jiří Paroubek v kapse??? Zřejmě opět žádný!!! Opravdu chce ČSSD dopustit pád vlády v době projednávání státního rozpočtu??? Opravdu chce ČSSD přebrat odpovědnost za obří rozpočtový schodek, za poškození země v očích investorů a za šílené kroky svého současného předsedy??? Nezdá se mi, že by celá ČSSD byla pouze skupinou šílenců. ČSSD má spíše utrácivý program, ale když už situaci pochopil odborář Štěch, tak proč to nepochopil Paroubek??? Za éry Miloše Zemana se dohody ctily, ač zrovna nebyly výhodné. Zeman nebyl žádný kouzelník, ale měl určitý politický cit. Jiří Paroubek nic takového nemá a zahrává si s osudem celé země. Janotův balíček není nic zázračného. Každý z nás ho pocítí. Poslední dobou, hlavně díky ČSSD, jsme si zvykli žít na dluh. V době růstu se to ještě dá ustát, ale v době recese jde o jasnou cestu do pekel. Když ekonomové v době růstu upozorňovali vlády ČSSD, že je třeba dělat reformy a snažit se snižovat deficit v době konjunktury a mít tak prostor pro období recese, ČSSD je vždy odbyla větou, že "zdroje jsou". Dnes víme, že zdroje nejsou a známe i jasného viníka - ČSSD!!!

Česká strana sociálně demokratická se stala populistickou a nevěrohodnou stranou. Pokud taková nálepka všem členům a voličům vyhovuje, tak už opravdu není co dodat.

Jan Koucký

Jan Koucký

Jan Koucký

Komentáře k událostem doma i v zahraničí

Jsem pravicově smyšlející člověk se zájmem o politická i nepolitická témata.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

  • Winston S. Churchill - Druhá světová válka